Úvodem

 

 

K vytvoření těchto stránek mě přivedla má špatná paměť při ústní tradici předávání informací, zvláště když je s tím spojeno ještě nějaké to pivo... :-)
Všichni, kdo zde žijeme v tomto nádherném koutu světa, řešíme podobné problémy. Každý trošku jinak, ale to je právě to krásné.
Bylo by škoda se nepodělit o tyto zkušenosti s ostatními. Každý nápad či připomínka jsou vítány.

 

 

 

Vytvořme společně něco čeho se každý může s radostí účastnit a obohaťme nejen sebe, ale i život ostatních, jenž se chtějí radovat s námi.

 


Cíl

Cílem těchto stránek je soustředit zkušenosti, poznatky a informace všech kdož žijí nebo přebývají zde v „Christchurch“, kteří mluví česky či slovensky a chtějí se podělit o své zkušenosti s ostatními. Naše evropské, slovanské možná i keltské kořeny nás vedou k mnohdy podobnému cítění a vnímaní věcí i situací, jenž se může lišit od místních zvyklostí. Prosím pište a podělte se o tyto své zážitky s jinými, kteří pak zde mohou nalézt inspiraci pro sebe. Samozřejmě jsou vítáni na těchto stránkách všichni, nejen tzv. místní. Každého názoru si vážíme. Nechť se tyto stránky stanou mostem mezi lidmi i kontinenty.

Předem děkujeme za Vaše všechny příspěvky a názory a přejeme všem mnoho radosti a zábavy při tvorbě tohoto centra.