Sport


Samozřejmě, že ne jen pivem živ je člověk (i když u Čechů si tím nikdo jistý být nemůže), takže ti aktivnější provozují různé více či méně kolektivní sporty jako jsou například:

 

Volejbal

ve formě plážového volejbalu ve Spencer Park, pravidelně každou neděli od cca 15 hodiny. Určitě se budete moci zapojit do hry s místními maory, či až vám po hře vyhládne, tak si něco ugrilovat na grilech zdarma poskytovaných v celém parku. Několik málo fotek můžete najít ve fotogalerii na Picase.

Fotbal

zatím není dostatek info.

 

Foosball

aneb sportovní odpoledne u fotbálku

Průměrně dvakrát ročně pořádáme turnaje ve stolním fotbálku.

Jelikož je tato hra mezi krajany i dalšími kamarády z Evropy stále populární, ale lokálně méně známá, jsou naše fotbálkové seance vždy dobrým zážitkem. Mezi sebou máme k dispozici dva shodné stoly, na kterých je radost hrát, proto by byla škoda je nevyužít. A trochu tím tu naši komunitu sblížit. Je nutno říci, že úroveň her i spoluhráčů, kteří jsou náhodně losováni do týmů, je velmi vysoká, na místní poměry až profesionální :)

 

Kitesurfing/surfing/SUP/Windsurfing

ano, v české komunitě je více než pár nadšenců těchto vodních sportů a přibývá nových, kteří by si to i rádi vyzkoušeli. Ač toto není ryze česká záležitost, nejlepší kontaktní místo je přes Canterbury Windsport Association.